تبلیغات در جعبه ابزار

بر هیچ کس پوشیده نیست که تبلیغات برای کسب ‌وکار و معرفی برند، واجب است. استراتژی های درست و امتحان شده‌ای وجود دارد تا بتوانید تعداد مراجعه‌کنندگان و مکالمات تجارت خود را افزایش دهند. یک مشتری ایده آل، فردی است که به خوبی با تجارت شما آشنایی داشته، وفادار و فعال باشد. این نوع افراد بیشتر از طریق تبلیغات موبایلی جذب می‌شوند. دانستن این نکته که چنین مشتریانی از کجاها جذب تجارت‌ می‌شوند، می‌تواند تمام زوایا تجارت شما را تحت تأثیر قرار بدهد و به شما کمک کند تا تجارتتان را هر چه بهتر اداره کنید. نرم‌افزار جعبه‌ابزار به عنوان یکی از بهترین نرم‌افزارهای اندرویدی در ایران فعالیت خود را از دی ماه سال 92 آغاز کرد که در مدت کوتاهی به یکی از برترین نرم‌افزارهای ایرانی تبدیل شده است و هم اکنون با بیش از یک میلیون دانلود در رتبه اول بخش ابزارها و رتبه دوم برترین نرم‌افزارهای ایرانی قرار دارد. نرم‌افزار جعبه‌ابزار شامل بیش از 37 ابزار کاربردی در زمینه‌های مختلف می‌باشد و توانسته مخاطبین مختلفی را به خود جذب نماید و روزانه قادر به نمایش بیش از 700 هزار بنر تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد.

تعرفه آگهی بنر

ما برای نمایش بنرها پنج دسته مختلف داریم که بر اساس تعداد نمایش و اولویت نمایش مرتب شده اند به عنوان مثال بنر از نوع تعرفه Highest ، پنج برابر بیشتر از بنر از نوع تعرفه Lowest نمایش داده خواهد شد. در حال حاضر تعداد نمایش روزانه ما برای بنرهای Highest بین 10000 تا 15000 می باشد که این عدد با افزایش تعداد ابزارهای داخلی نرم افزار و افزایش تعداد کاربران عددی صعودی خواهد بود.

ارسال درخواست

درخواست های خویش را به همراه بنر مربوط به تبلیغات و اطلاعات لینک کلیک بنر(در صورت نیاز) و تعرفه انتخابی را برای بررسی و سیر مراحل بعدی به آدرس پست الکترونیک ما ارسال یا برای دریافت جزئیات و انجام هماهنگی بیشتر با شماره تلفن ما تماس بگیرید. بعداز تائید درخواست، شماره حسابی برای شما ارسال می شود که پس از پرداخت هزینه ، بنر شما برای نمایش فعال می شود. زمان شروع نمایش و مکان نمایش تبلیغات شما (ابزار یا ابزارهایی که تبلیغات شما در آن نمایش داده خواهد) پس از تسویه حساب به شما اطلاع داده خواهد شد.

ایمیل : Toolbox.ir@gmail.com

سایز بنرها

بنرهای موجود در جعبه‌ابزار در حال حاضر در اندازه 72 *480 پیکسل می‌باشند ولی اندازه نمایش قابل تنظیم در اندازه های مختلف می‌باشد.

نکاتی در خصوص تعرفه های آگهی

1. این تعرفه‌ها دوره‌ای می‌باشد و در دوره‌های مختلف ممکن است تغییر کند.
2. محل نمایش تبلیغات شما در یک یا چند ابزار از مجموعه ابزارهای جعبه ابزار خواهد بود و این مکان بر اساس نوع تبلیغات شما به صورت دوره ای یا روزانه متغییر خواهد بود.
3. برای اگهی خویش می توانید 1 الی چند بنر با توجه به تعرفه انتخابی جهت نمایش ارسال کنید.
4. بنرهای خویش را با توجه به تعرفه انتخابی در طول دوره نمایش می توانید تغییر دهید.
5. امکان واگذاری پنل مدیریتی، جهت مدیریت و مشاهده گزارش وضعیت نمایش(شامل تعدا نمایش روزانه، تعداد کلیک روزانه) بنرهای تبلیغاتی به کاربران ویژه وجود دارد.

نکاتی در خصوص سفارش آگهی

1. تبلیغات 2 ماهه شامل 5 درصد تخفیف و 3 ماهه الی 6 ماهه شامل 10 درصد تخفیف می‌باشد.
2. حداکثر زمان سفارش تبلیغات به صورت مداوم، شش ماه می‌باشد.
3. در صورت انصراف از درج آگهی اگر آگهی شما فعال شده باشد مبلغ 10% از کل هزینه پلان به عنوان خسارت به علاوه هزینه روزهای فعال بودن آگهی، کسر و مابقی مبلغ مرجوع خواهد شد.
4. آگهی‌ها بعد از اتمام تاریخ انقضا به صورت خودکار غیرفعال می‌شوند لذا اگر قصد تمدید آگهی خود را دارید می‌بایست 3 روز قبل از اتمام تاریخ آگهی اطلاع‌رسانی نمایید.

نکاتی در خصوص طراحی تبلیغات بنری

1. بنر های طراحی‌شده باید به صورت حرفه‌ای، زیبا و درخور نمایش طراحی‌شده باشند.
2. بنر هایی که به صورت فلش طراحی‌شده باشند پذیرفته نمی‌شود.
3. بهترین فرمت برای طراحی بنر ها فرمت GIF می‌باشد و دقت نمایید که حجم این فایل ها نباید بیش از حد زیاد باشد و حداکثر می‌تواند 120 کیلوبایت باشد.
4. بنر های GIF که دارای 3 فریم بیشتر باشند و سرعت تغییر فریم نیز کمتر از 1 ثانیه باشد تأیید نخواهند شد.

مواردی که از درج آگهی آن‌ها معذور هستیم

1. گروه‌های ایمیل (مانند گروه‌های یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل‌ها و شیوه‌های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل به صورت انبوه
2. شبکه‌های دوست‌یابی
3. سایت هایی در زمینه انتشار موزیک و یا فیلم‌های غیرمجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می‌کنند.
4. هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران شود.
5. سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می‌دهند یا آن‌ها را تبلیغ می‌کنند.
6. بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می‌کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
7. هرگونه آگهی که کاربر را مستقیماً به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.
8. تبلیغ فروشگاه‌های فروش محصولات زناشویی، روش‌های عبور از فیلتر و محصولات غیرمجاز

تماس با ما

ایمیل : Toolbox.ir@gmail.com